Najnowsze komentarze
 
2014-04-18 18:32
listapr do wpisu:
Kredytum i FM Bank z myślą o małych przedsiębiorcach.
Też podobne opinie słyszałem ale czy to prawda?, choć z drugiej strony ileś tam osób nie może[...]
 
2013-09-05 11:38
niezadowolona969 do wpisu:
Kredytum i FM Bank z myślą o małych przedsiębiorcach.
zdecydowanie odradzam współprace z Kredytum.pl infolinia zupełnie nieużyteczna czeski film[...]
 
2013-04-01 21:43
prawnik_ do wpisu:
Praca w banku
Tak, często są niedouczeni.


O mnie


Kategorie Bloga
Archiwum Bloga

Kredyty i pozyczki udzielane prezez internet

kredytum

2010-11-20 16:00
 Oceń wpis
   

Firma kredytum.pl zajmuje się pośrednictwem finansowym, w chwili obecnej współpracuje ona a ze spółkami takimi jak: : wierzyciel SA, ster SA,, FM Bank SA, ekspres Kasa, BRE leasing, leasing Polski, leasing plus, VB Leasing, Getin Leasing, feeratum grup, helikon, funduszem Mikro. Poprzez system kredytum.pl możemy zaciągnąć pożyczkę czy też wziąć leasing, ale na pewno zauważyliście że wśród grona partnerów biznesowych firmy Kredytum możemy znaleźć coś przygotowanego specjalnie z myślą o mikro i małych przedsiębiorstwach mam tu na myśli FM Bank, jest to pierwsza w Polsce instytucja dedykowana firmom z sektora małych i mikro przedsiębiorstw ( według klasyfikacji FM Banku do grupy tych przedsiębiorców możemy zaliczyć firmy które zatrudniają do dziesięciu pracowników a ich roczne obroty nie przekraczają miliona złotych ). Dlaczego warto korzystać z usług FM Banku? A chociażby dlatego że to minimum formalności i maksimum korzyści, to również sposób w jaki dokonywana jest ocena zdolności kredytowej, w tym przypadku uwzględnia ona faktyczna sytuację firmy a nie oparta jest tylko na suchych faktach z ksiąg. Finance Corporation (IFC), organizacja członkowska Grupy Banku Światowego oraz Piotr Stępniak będący jedynym prywatnym inwestorem.

Zachętą mogą być także niskie koszty prowadzenia rachunku a zarazem wysokie oprocentowanie lokat. Niejako w pakiecie każda firma otrzymuje mobilnego doradcę a wraz z nim ma możliwość negocjowania indywidualnych stawek. Na koniec wtrącę, że akcjonariuszami FM Banku: Abris Capital Partners ( z kapitałem 321 milionów euro ), International

Tagi: kredyt, Wierzyciel SA, kredytum, ster sa, optima, ekspres kasa, fm bank


2010-11-20 15:56
 Oceń wpis
   

Kredytum to firma zajmująca się pośredniczeniem w udzielaniu pożyczek oraz innych produktów finansowych (leasing ) w chwili obecnej współpracuje ona z ponad dwoma tysiącami biur pośrednictwa finansowego. Za pośrednictwem systemu kredytum.pl możliwa jest współpraca z firmami takimi jak : wierzyciel SA, ster SA, , FM Bank , ekspres Kasa, BRE leasing, leasing Polski, leasing plus, VB Leasing, Getin Leasing, feeratum grup, helikon, funduszem Mikro. Na uwagę zasługuje firma Ekspres kasa, dlaczego właśnie ona? A chociażby dlatego, iż pomimo że jest ona obecna na naszym rynku od zaledwie dwóch lat to jest ona niekwestionowanym liderem w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych a w dodatku z jej usług można korzystać na terenie całego kraju. Sami więc przyznacie, że firma rozwija się wspaniale, ale skąd ona się w ogóle wzięła? Otóż powstała w roku 2007, jest to coś w rodzaju przedsiębiorstwa powołanego do życia przez grupę Ferratum.

Jak już wspomniałam zajmuje się ona udzielaniem pożyczek, tu nasuwa się pytanie do kogo skierowane są jej produkty, już wyjaśniam. Po pierwsze muszą być to osoby pełnoletnie, po drugie nie mogą one posiadać żadnej negatywnej historii w rejestrach bankowych i poza bankowych, na uwagę zasługuje fakt iż osoby te nie muszą mieć żadnego poręczenia. Na koniec może warto wspomnieć kilka słów o samej grupie Ferratum. Otóż jest to w pełni niezależna grupa będąca w posiadaniu prywatnych osób, warto podkreślić że nie jest ona powiązana w żaden sposób z inną grupa handlową ani bankowa a pomimo tego udało się jej zaistnieć aż na trzynastu europejskich rynkach.

Tagi: kredyt, kredytum, optima, ekspres kasa, fm bank, bz bik


2010-11-20 15:51
 Oceń wpis
   

Firma kredytum.pl zajmuje się pośrednictwem finansowym, obecnie współpracuje ona z firmami takimi jak: wierzyciel SA, ster SA, FM Bank SA, ekspres Kasa, BRE leasing, leasing Polski, leasing plus, VB Leasing, Getin Leasing, feeratum grup, helikon, funduszem Mikro. Sprzedaż usług kredytowych odbywa się za pomocą systemu kredytum.pl , zasada działania jest bardzo prosta, zamiast szukać produktu finansowego dopasowanego do naszych potrzeb zgłaszamy się do firmy Kredytum albo do jednego z dwóch tysięcy biur pośrednictwa finansowego z jakimi firma ta współpracuje i tam na miejscu dogrywamy wszystkie szczegóły. Oczywiście wcale nie musimy się ruszać z domu, istnieje bowiem możliwość uzyskania pożyczki bez ruszanie z miejsca, jedyne co będziemy musieli to podejść do telefonu albo też komputera w celu skontaktowanie się z biurem spółki .

 Firma ta działając zgodnie z Kodeksem cywilnym z 23 kwietnia 1964r. z późniejszymi zmianami, Ustawą o kredycie konsumenckim z 20 lipca 2001r. z późniejszymi zmianami oraz Ustawą o ochronie danych osobowych 29 sierpnia 1997r specjalizuje się TYLKO i WYŁĄCZNIE udzielaniem pożyczek w domu klienta. Korzystając z usług tej firmy nie będziemy musieli także nigdzie chodzić po pieniądze, dostaniemy je prosto do ręki zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku kredytowego. Oczywiście wszystko będzie poprzedzone wizytę przedstawiciela tej firmy, podczas niej zostaną zebrane wszelkie dane potrzebne do określenie naszej zdolności kredytowej.

Tagi: kredyt, Wierzyciel SA, bez BIK, kredytum, optima, ekspres kasa, fm bank